Slide background

Najszybsze namioty

zanim się zorientujesz, wszystko gotowe!

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ

Dzięki specjalnej konstrukcji nasze namioty
rozkłada się w mniej niż 3 minuty

Slide background

Nowoczesna technologia

w Twoim namiocie

SPRAWDŹ TO

Nieprzemakalny dach

Dodatkowe przeszycie

Wzmocniony stelaż

Slide background

Handel w najlepszym wydaniu

Sprzedajesz gdzie chcesz!

Tak wiele możliwości
w tak sprytnej konstrukcji

ZOBACZ JAKIE TO ŁATWE

Slide background

Ochrona i reklama w jednym

Zobacz jakie to proste!

SPRAWDŹ TUTAJ

O NAS

Jesteśmy producentem namiotów, parasoli i flag. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam zaspokajać potrzeby najbardziej wymagających klientów, którzy przez długie lata czerpią zadowolenie z użytkowania naszych wyrobów. Oferowane przez nas produkty charakteryzują się wysoką jakością, a przy ich tworzeniu kierujemy się mottem: SOLIDNE TRWAŁE NA LATA

Niezawodny stelaż


Stelaże wykonane są z aluminium lub stali pochodzącej jedynie od Polskich producentów, anodowane lub ocynkowane elektrolitycznie we własnej galwanizerni i dodatkowo pokryte powłoką lakieru, co stanowi o ich trwałości i solidności.


Najlepsze materiały


Pokrycia materiałowe szyte są z wodoodpornej, trudnopalnej tkaniny poliester. Posiadamy atesty na wszystkie materiały, z których wykonane są nasze wyroby.


Dowolny zadruk


Możliwość wykonania dowolnego nadruku na wszystkich oferowanych przez nas produktach. Realizujemy indywidualne, niestandardowe zamówienia na namioty, parasole i flagi.


Export

Aktualnie współpracujemy z większością krajów w Europie oraz Rosją. Zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów dotyczących współpracy międzynarodowej. Dlaczego my?


Używamy jedynie najlepszej jakość materiałów do produkcji naszych wyrobów. Polska stal, aluminium oraz własna galwanizernia to gwarancja doskonałej jakości wykonania. Do anodowania i cynkowania używamy chemicznych komponentów najlepszych niemieckich producentów.

Każde zamówienie jest dokładnie konsultowane z zamawiającym. Po potwierdzeniu ustaleń przystępujemy do realizacji zlecenia. Czas oczekiwania zależy od rodzaju zamówienia. W przypadku zamówień typowych wynosi od 2 do 4 dni. W przypadku zamówień złożonych np. nadruk czy indywidualny rozmiar stelaża – okres ten może wydłużyć się do 2 tygodni. Towar z magazynu dostępny jest w dniu zamówienia.

Produkujemy namioty o nietypowych wymiarach. Konstrukcja ich jest dobierana pod indywidualne zamówienia. Stelaż jest wzmocniony oraz skręcany śrubami. Projektujemy i wykonujemy wszelkie konstrukcje stalowe. Służymy fachową poradą zarówno w fazie wstępnej jak i na etapie projektu. Proponujemy specjalistyczne i nietypowe zastosowanie naszych produktów zarówno gotowych jak i konstrukcji stelażowych.

Dodatkowe zalety


Najlepszy stelaż 100%
Wytrzymałe pokrycie na 100%
Własny zadruk na 100%
Szybkość realizacji na 100%